Imię Nazwisko Kategoria Klub
Adam Fudali Junior Młodszy HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Dawid Adamczyk Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Wojciech Andryszczak Masters NIEZRZESZONY
Grzegorz Armatys Masters MTB RACING TEAM
Grzegorz Armatys Junior MTB RACING TEAM
Oliwia Armatys Juniorka Młodsza MTB RACING TEAM
Łukasz Bąk Żak UKS "PODWILK"
Agnieszka Bal Orliczka HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Tomasz Bal Cyklosport HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Janusz Bala Masters KS GORCE - THULE -JMP
Bartłomiej Barwa Żak UKS SOKÓŁ KĘTY
Jakub Barwa Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Dariusz Batek Elita CST MTB TEAM
Sandra Batko Młodziczka LOTTO AQUILA WADOWICE
Maciej Bednarczyk Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Sławomir Bednarczyk Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Mieczysław Berezik Masters NIEZRZESZONY
Michał Bestwina Cyklosport UKS SOKÓŁ KĘTY
Kamil Biadacz Junior Młodszy KS LOTTO AQUILA WADOWICE
Arkadiusz Biczewski Masters NIEZRZESZONY
Marek Bieda Masters GRAVITY REVOLT
Maciej Biedrończyk Junior UCI MTB TEAM - HEAD PRO TEAM
Marek Bielówka Elita BIOTOP MYŚLENICE
Miroslaw Bieniasz Masters KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW
Maksymilian Bieniasz Masters KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW
Patryk Bisaga Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Jan Blańda Masters TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Izabela Blok Cyklosport NIEZRZESZONA
Dominik Bobek Junior TS "WILGA" GOLKOWICE GRUPA INSTALBUD
Robert Bobka Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI THULE-JMP
Maksymilian Bogacz Młodzik UKS ZAWOJAK
Ryszard Boszczyk Masters NIEZRZESZONY
Antoni Brzuski Masters NIEZRZESZONY
Kazimierz Budz Masters TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Leon Bugaj Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Mateusz Chlebek Żak HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Weronika Chlebek Młodziczka HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Sebastian Chlipała Żak MKS TRIAL OCHOTNICA
Jędrzej Chmiel Junior Młodszy TS "WILGA" GOLKOWICE GRUPA INSTALBUD
Ignacy Chmielewski Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Przemysław Chrobak Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Piotr Chryczyk Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Łukasz Cwynar Kategorie dzieciece BMX MKS TRIAL OCHOTNICA
Kordian Czeczuga Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Czermak Orlik GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Dawid Czyszczoń Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Krzysztof Dębski Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Benedykt Długosz Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Karol Domagalski Elita UCI CONTINENTAL TEAM ONE PRO CYCLING
Marcin Domin Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI THULE-JMP
Marcin Drabik Masters TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Patryk Drabik Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Szymon Drobny Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Dubiel Junior NIEZRZESZONY
Tomasz Dudziak Elita DAR BUD TEAM
Aleksandra Dudzik Juniorka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Filip Dura Kategorie dzieciece BMX UKS AQUILA STRYSZÓW
Inez Durlak Żakini SUPERIOR ZATOR
Daniel Duśko Masters NIEZRZESZONY
Bartosz Dziadkowiec Orlik UCI MTB TEAM - HEAD PRO TEAM
Konrad Dziadowiec Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Piotr Działowy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jakub Fabiś Żak FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Jan Fijak Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Julita Fira Juniorka HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Przemek Florczyk Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Aleksandra Furczyk Młodziczka UKS SOKÓŁ KĘTY
Piotr Gaik Elita GRAVITY REVOLT
Andrzej Gaj Elita UKS SOKÓŁ KĘTY
Łukasz Garbień Młodzik TS "WILGA" GOLKOWICE GRUPA INSTALBUD
Wojciech Gibas-Nakatani Orlik UKS SOKÓŁ KĘTY
Albert Głowa Masters KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW
Wojciech Gnojek Junior NIEZRZESZONY
Marcin Goleń Junior Młodszy HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Marcin Gołdyn Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Natalia Gołdyn Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Patryk Gołdyn Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Paula Gorycka Elita UCI MTB TEAM STRÜBY-BIXS TEAM
Jakub Gospodarczyk Masters NIEZRZESZONY
Monika Góźdź Masters UKS "PODWILK"

WCZYTAJ WIĘCEJ