Imię Nazwisko Kategoria Klub
Szymon Ambrozik Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Adam Archinger Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Bartłomiej Barwa Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Jakub Barwa Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Patryk Bisaga Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Józef Bułka Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Paweł Burkat Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Ignacy Chmielewski Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Robert Ciękosz Masters NIEZRZESZONY
Kordian Czeczuga Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Czermak Elita NIEZRZESZONY / GO RIDE - NS BIKES RACING TEAM
Michjał Czerwianski Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Benedykt Długosz Junior Młodszy UKS ZAWOJAK
Patryk Drabik Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Piotr Działowy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jan Fijak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Przemysław Frączek Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Zuzanna Froń Juniorka UKS SOKÓŁ KĘTY
Andrzej Gaj Elita UKS SOKÓŁ KĘTY
Jan Gawlas Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jan Głowacki Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Maciej Głowacki Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wiktor Górniak Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Tomasz Grubka Masters NIEZRZESZONY
Tymoteusz Gruca Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Piotr Grząka Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kamil Handzlik Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Piotr Jaglarz Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Bartosz Janowski Masters NIEZRZESZONY
Jakub Janowski Orlik NIEZRZESZONY / SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
Renata Kałuża H3 VELOAKTIV
Marcin Karcz Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Łukasz Kataniak Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Rafał Klimczuk Masters GRAVITY REVOLT
Tomasz Kocoń Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Damian Konstanty Elita GRAVITY REVOLT
Krzysztof Kopeć Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Sławomir Kopka Masters NIEZRZESZONY
Bogusław Kramarczyk Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Adrian Krawczyk Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Walentyna Krawiec Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kacper Krawiec Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Patryk Książek Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wiktor Kubica Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Agnieszka Kumor Juniorka UKS SOKÓŁ KĘTY
Michał Lach Orlik UKS SOKÓŁ KĘTY
Jan Lenart Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Anna Liptak Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Szymon Łapsa Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Maciej Łazarski Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Gabriel Łazarz Orlik UKS SOKÓŁ KĘTY
Patryk Łoboz Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Klaudia Łukasik Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Amelia Maciejewska Juniorka Młodsza WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Patryk Marcinkowski Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marek Marzec Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Wojciech Mazanek Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Kamil Motyka Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jakub Mytyś Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Aurela Nerlo Orliczka CCC - LIV TEAM
Stanisław Niewiadomy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Dariusz Niewiadomy Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Adrian Nowak Masters KS AQUILA WADOWICE
Monika Noworolnik Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kinga Pach Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Palczewski Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Mikołaj Pałka Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Grzegorz Pawłowski Masters NIEZRZESZONY
Błażej Pędzimąż Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Eryk Pędzimąż Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kacper Piekiełko Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Anna Plichta Elita TREK SEGAFREDO
Jakub Płoskonka Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Sebastian Podgórski Junior GRAVITY REVOLT
Klaudia Powroźnik Orliczka UKS SOKÓŁ KĘTY
Paweł Powroźnik Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Anna Radwan Juniorka UKS SOKÓŁ KĘTY
Wojciech Ranosz Junior GRAVITY REVOLT
Jakub Rojek Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Michał Rusnak Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY

WCZYTAJ WIĘCEJ