Imię Nazwisko Kategoria Klub
Szymon Ambrozik Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Andryszczak Masters NIEZRZESZONY
Grzegorz Armatys Masters MTB RACING TEAM TARNÓW
Grzegorz Armatys Orlik MTB RACING TEAM TARNÓW
Bartosz Bachul Młodzik UKS ZAWOJAK
Tomasz Bal Elita KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Dawid Bartyzel Żak UKS ZAWOJAK
Bruno Baścik Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Bartłomiej Bednarz Żak KS AQUILA WADOWICE
Maja Bednarz Juniorka KS AQUILA WADOWICE
Maksymilian Bernal Żak UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Maciej Biedrończyk Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Marek Bielówka Elita TRIALS UP TEAM / PKN ORLEN
Maksymilian Bieniasz Masters BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM
Miroslaw Bieniasz Masters BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM
Tomasz Błażowski Junior Młodszy UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Sara Bodkowska Juniorka Młodsza KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Michał Bróg Żak WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wiktor Bugaj Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marcin Bukowiec Elita GRAVITY REVOLT / ANTIDOTE BIKES
Józef Bułka Masters TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Blanka Burnat Żakini UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Krzysztof Celary Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Karol Cembruch Junior Młodszy FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Ignacy Chmielewski Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Filip Chrzanowski Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Robert Ciękosz Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Czermak Elita NIEZRZESZONY
Michał Czerniawski Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Iwona Czyszczoń Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK / Eskimoo Racing
Tommy Dąbek Kategorie dzieciece BMX NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Maciej Dabrowski Orlik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Benedykt Długosz Junior UKS ZAWOJAK
Bruno Długosz Kategorie dzieciece BMX UKS ZAWOJAK
Kinga Drabik Żakini UKS SOKÓŁ KĘTY
Marcin Drabik Masters TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Patryk Drabik Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Mateusz Drożdż Junior Młodszy UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Inez Durlak Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Maja Dydyk Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Krzysztof Dyńka Masters NIEZRZESZONY
Piotr Działowy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Aleksander Dziurzyński Masters NIEZRZESZONY
Jakub Fabiś Junior Młodszy FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Jan Fijak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Julita Fira Orliczka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Zuzanna Froń Orliczka TEAM SEVEN
Piotr Gaik Masters GRAVITY REVOLT
Tomasz Gardela Masters NIEZRZESZONY
Karol Gąsior Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kacper Gawlak - Socek Junior GRAVITY REVOLT
Michał Gawron Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Mikołaj Gawronek Junior Młodszy NIEZRZESZONY
Maksymilian Ginter Młodzik FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Albert Głowa Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Jan Głowacki Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Maciej Głowacki Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jan Goleń Masters KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Marcin Goleń Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Radosław Grafczyński Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Karolina Grajcarek Młodziczka UKS SOKÓŁ KĘTY
Tomasz Gruczyński Masters NIEZRZESZONY
Krzysztof Grzenia Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Grzegorz Grzywa Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Krzysztof Gulba Masters NIEZRZESZONY PENTEL
Mateusz Habieda Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Kamil Handzlik Junior UKS AVATAR
Kamil Honkisz Żak UKS SOKÓŁ KĘTY
Dawid Hudyka Orlik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Antoni Jagodziński Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Maja Jakiel Żakini FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Bartłomiej Janas Junior NIEZRZESZONY
Paweł Janas Młodzik NIEZRZESZONY
Piotr Janda Cyklosport MTB TEAM RMF FM JBG2
Wiktoria Jaromin Młodziczka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Andrzej Jarosz Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Jan Jędrol Żak UKS ZAWOJAK
Krzysztof Kaczmarczyk Elita NIEZRZESZONY
Filip Kaleta Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Renata Kałuża H3 VELOAKTIV KRAKÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ