Imię Nazwisko Kategoria Klub
Szymon Ambrozik Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Adam Archinger Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Tomasz Bal Elita KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Bartłomiej Barwa Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Jakub Barwa Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Bruno Baścik Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Dariusz Batek Elita CST 7R MTB TEAM
Maciej Biedrończyk Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Patryk Bisaga Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Józef Bułka Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Paweł Burkat Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Mateusz Chlebek Młodzik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Ignacy Chmielewski Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Filip Chrzanowski Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Kordian Czeczuga Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Michjał Czerwianski Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Bartłomiej Czyż Elita GWARDIA KATOWICE
Maria Długosz Młodzik UKS ZAWOJAK
Benedykt Długosz Junior Młodszy UKS ZAWOJAK
Karol Domagalski Elita MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
Patryk Drabik Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Mateusz Drożdż Młodzik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Inez Durlak Juniorka Młodsza UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Janusz Dyduch Masters UKS ZAWOJAK
Michał Dyduch Młodzik UKS ZAWOJAK
Maja Dydyk Żakini UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Piotr Działowy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jan Fijak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Julita Fira Orliczka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Przemysław Frączek Junior UKS SOKÓŁ KĘTY
Zuzanna Froń Juniorka UKS SOKÓŁ KĘTY
Andrzej Gaj Elita UKS SOKÓŁ KĘTY
Mariusz Gaweł Masters UKS ZAWOJAK
Jan Gawlas Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Michał Gawron Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Albert Głowa Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Jan Głowacki Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Maciej Głowacki Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marcin Goleń Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Jan Goleń Masters KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Wiktor Górniak Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Grzegorz Grabarek Elita STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Tymoteusz Gruca Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Piotr Grząka Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Mateusz Habieda Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Grzegorz Hajda Elita UKS ZAWOJAK
Kamil Handzlik Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Łukasz Helizanowicz Orlik CST 7R MTB TEAM
Albert Hudyka Orlik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Dawid Hudyka Junior UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Gabriela Hudyka Orliczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Wiktor Hudyka Elita UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Hubert Hudyka Junior UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Piotr Jaglarz Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Bartłomiej Janas Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Paweł Janas Żak UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Jakub Janowski Orlik NIEZRZESZONY / SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
Wiktoria Jaromin Żakini KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Mateusz Jończyk Żak UKS ZAWOJAK
Adrian Kachel Orlik UKS ZAWOJAK
Renata Kałuża H3 VELOAKTIV
Marcin Karcz Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Łukasz Kataniak Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Tomasz Kocoń Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Krzysztof Kopeć Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Sławomir Kopka Masters NIEZRZESZONY
Bogusław Kramarczyk Masters UKS SOKÓŁ KĘTY
Adrian Krawczyk Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Kacper Krawiec Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wiktor Kubica Młodzik UKS SOKÓŁ KĘTY
Szymon Kudzia - Sas Junior Młodszy UKS ZAWOJAK
Błażej Kudzia Sas Młodzik UKS ZAWOJAK
Szczepan Kudzia Sas Żak UKS ZAWOJAK
Agnieszka Kumor Juniorka UKS SOKÓŁ KĘTY
Marta Lach Elita CCC - LIV TEAM
Michał Lach Orlik UKS SOKÓŁ KĘTY
Maja Latawiec Orliczka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Jan Lenart Junior Młodszy UKS SOKÓŁ KĘTY
Anna Liptak Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Patryk Lis Junior Młodszy UKS ZAWOJAK

WCZYTAJ WIĘCEJ