Imię Nazwisko Kategoria Klub
Szymon Ambrozik Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Andryszczak Masters NIEZRZESZONY
Grzegorz Armatys Masters MTB RACING TEAM TARNÓW
Grzegorz Armatys Orlik MTB RACING TEAM TARNÓW
Bartosz Bachul Młodzik UKS ZAWOJAK
Tomasz Bal Elita KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Dawid Bartyzel Żak UKS ZAWOJAK
Bruno Baścik Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Bartłomiej Bednarz Żak KS AQUILA WADOWICE
Maja Bednarz Juniorka KS AQUILA WADOWICE
Mieczysław Berezik Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Maksymilian Bernal Żak UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Maciej Biedrończyk Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Marek Bielówka Elita TRIALS UP TEAM / PKN ORLEN
Maksymilian Bieniasz Masters BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM
Miroslaw Bieniasz Masters BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM
Tomasz Błażowski Junior Młodszy UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Michał Bróg Żak WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wiktor Bugaj Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marcin Bukowiec Elita GRAVITY REVOLT / ANTIDOTE BIKES
Barbara Buława Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Józef Bułka Masters TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
Blanka Burnat Żakini UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Krzysztof Celary Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Sebastian Chlipała Junior Młodszy MKS TRIAL OCHOTNICA
Ignacy Chmielewski Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Filip Chrzanowski Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Robert Ciękosz Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Czermak Elita NIEZRZESZONY
Iwona Czyszczoń Masters KM CHAMPION ŚWIDNIK / Eskimoo Racing
Maciej Dabrowski Orlik UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Benedykt Długosz Junior UKS ZAWOJAK
Maria Długosz Juniorka Młodsza UKS ZAWOJAK
Bruno Długosz Kategorie dzieciece BMX UKS ZAWOJAK
Mateusz Drożdż Junior Młodszy UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
Inez Durlak Juniorka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Jakub Dybał Cyklosport KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Maja Dydyk Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Krzysztof Dyńka Masters NIEZRZESZONY
Piotr Działowy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Aleksander Dziurzyński Masters NIEZRZESZONY
Jakub Fabiś Junior Młodszy FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Jan Fijak Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Zuzanna Froń Orliczka TEAM SEVEN
Piotr Gaik Masters GRAVITY REVOLT
Tomasz Gardela Masters NIEZRZESZONY
Karol Gąsior Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kacper Gawlak - Socek Junior GRAVITY REVOLT
Michał Gawron Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Mikołaj Gawronek Junior Młodszy NIEZRZESZONY
Maksymilian Ginter Młodzik FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
Albert Głowa Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Jan Głowacki Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Maciej Głowacki Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jan Goleń Masters KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Marcin Goleń Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Paula Gorycka Elita STRÜBY-BIXS TEAM MTB Team
Radosław Grafczyński Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Tomasz Gruczyński Masters NIEZRZESZONY
Krzysztof Grzenia Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Grzegorz Grzywa Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Krzysztof Gulba Masters NIEZRZESZONY PENTEL
Leon Guziak Kategorie dzieciece BMX NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Kamil Handzlik Junior UKS AVATAR
Dawid Hudyka Orlik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Sylwester Jachna Masters NIEZRZESZONY
Tomasz Jakubowski Masters MTB TEAM RMF FM JBG2
Bartłomiej Janas Junior NIEZRZESZONY
Paweł Janas Młodzik NIEZRZESZONY
Piotr Janda Cyklosport MTB TEAM RMF FM JBG2
Wiktoria Jaromin Młodziczka KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Andrzej Jarosz Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Jan Jędrol Żak UKS ZAWOJAK
Mateusz Jończyk Młodzik UKS ZAWOJAK
Krzysztof Kaczmarczyk Elita NIEZRZESZONY
Maksymilian Kamieniecki Kategorie dzieciece BMX NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Julian Karwat Żak UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Bartosz Kasperek Orlik MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / CLAREX - LOFT4U
Bartłomiej Kiszala Masters NIEZRZESZONY
Michał Kitajewski Masters NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI

WCZYTAJ WIĘCEJ