Imię Nazwisko Kategoria Klub
Grzegorz Armatys Masters MTB RACING TEAM TARNÓW
Grzegorz Armatys Junior MTB RACING TEAM TARNÓW
Oliwia Armatys Juniorka Młodsza MTB RACING TEAM TARNÓW
Dariusz Batek Elita CST 7R MTB TEAM
Maciej Biedrończyk Junior KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Leon Bugaj Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Paweł Burkat Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Jędrzej Chmiel Junior Młodszy TOKEN GRUPA INSTALBUD WILGA GOLKOWICE
Robert Ciękosz Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Filip Cieśla Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kordian Czeczuga Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wojciech Czermak Elita NIEZRZESZONY
Dawid Czyszczoń Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Szymon Drobny Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Inez Durlak Młodziczka SUPERIOR ZATOR
Bartosz Dziadkowiec Orlik KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
Piotr Działowy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Wiktor Dzik Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Przemek Florczyk Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marcin Gołdyn Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Natalia Gołdyn Juniorka Młodsza WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Paula Gorycka Elita UCI MTB TEAM STRÜBY-BIXS TEAM
Weronika Grosicka Juniorka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Łukasz Helizanowicz Junior UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Albert Hudyka Orlik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Dawid Hudyka Junior Młodszy UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Gabriela Hudyka Juniorka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Wiktor Hudyka Orlik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Bartłomiej Janas Młodzik UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Bartosz Janowski Elita UCI MTB TEAM VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Kacper Janowski Junior KS GORCE - THULE -JMP
Filip Jarzyna Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Dominik Jasiorkowski Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Mikołaj Kapuściński Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marcin Karcz Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Michał Kiebuła Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Krzysztof Kopeć Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Klemens Kopera Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Kazimierz Korcala Masters KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
Kacper Krawiec Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marek Kuczyński Masters TOKEN GRUPA INSTALBUD WILGA GOLKOWICE
Michał Kwiatek Junior CST 7R MTB TEAM
Paweł Lempart Masters TEAM SPORT
Oskar Luczek Junior UKKS IMIELIN TEAM
Kamil Łaziński Junior Młodszy SUPERIOR ZATOR
Sławomir Łukasik Elita MARBELL NS-BIKES FACTORY RACING
Rita Malinkiewicz Elita CST 7R MTB TEAM
Patryk Marcinkowski Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Ewa Miłek Juniorka Młodsza MIEJSKO GMINNY LKS "BŁĘKITNI" MEXLLER W KOZIEGŁOWACH
Jarosław Miodoński Masters KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
Mateusz Mucha Orlik WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
Stanisław Niewiadomy Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Dariusz Niewiadomy Młodzik WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Magdalena Nocoń Orliczka GK PLANET X-BOGO SZCZECIN
Maria Nowak Żak TOKEN GRUPA INSTALBUD WILGA GOLKOWICE
Stanislaw Nowak Orlik SUPERIOR ZATOR
Józef Olchawa Masters WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Paweł Pajdak Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Patryk Piech Junior UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Kacper Pilch Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Krystian Piróg Masters KS GORCE - THULE -JMP
Anna Podgórska Juniorka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Krzysztof Podolski Masters RMF FM HEG
Karol Rożek Elita UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Julia Rusnarczyk Juniorka Młodsza WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Gabriela Rutka Młodziczka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Mikołaj Rutka Żak UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
Anna Sadowska Elita NIEZRZESZONA
Dawid Sędzik Junior WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Marcin Sermak Junior Młodszy SUPERIOR ZATOR
Ewelina Sikora Orliczka MAT ATOM DEWELOPER
Łucja Sikora Młodziczka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Michał Śliwiński Junior Młodszy SUPERIOR ZATOR
Dawid Śliwiński Młodzik SUPERIOR ZATOR
Kacper Smreczek Junior Młodszy WLKS KRAKUS - BBC CZAJA
Katarzyna Solus-Miśkowicz Elita UCI MTB TEAM VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
Olga Sołtys Juniorka Młodsza KS GORCE - THULE -JMP
Karolina Sowa Orliczka MAT ATOM DEWELOPER
Stefania Staszel Elita UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Martina Stecka Juniorka WLKS KRAKUS - BBC CZAJA

WCZYTAJ WIĘCEJ